==


155 мм САУ CAESAR – у Данії їх було 19 штук і всі вони прибули до України

937

Це досить важливий допис, дуже прошу – прочитайте, приділіть увагу!

Почнемо з фото. 

155 мм САУ CAESAR - у Данії їх було 19 штук і всі вони прибули до України

Це данський 155 мм САУ CAESAR. Дуже технологічна, дуже точна, яка дуже якісно ВЖЕ працює в ЗСУ. У Данії їх було 19 штук і всі вони прибули до України як допомога. У сенсі — Данія віддала ВСІ свої сучасні САУ нам, цілком і повністю. І навіть якщо данцям дуже захочеться допомогти нам знову, то більше таких САУ вони не мають.

Я можу ще тут викласти фотографії італійських САУ М109L або американських гаубиць L-119, я можу додати фотографії знайомих вже нам американських М-777 або британських танків Challenger 2. Всі ці зразки озброєння об’єднує те, що вони вже успішно використовуються в ЗСУ. А ще — те, що вони бажана мета для російських дронів-камікадзе “Ланцет”. Пару кіло вибухівки регулярно намертво ламають дорогу і таку вкрай необхідну для нас бронетехніку.

Україна здатна самостійно виробляти зброю великої дальності

Нам дали креслення. Нам дали готові ідеї. Нам дали кількість. Усі знайомі мені артилеристи підтвердили — є досить просте та ефективне (до певних меж) рішення. Банальний металевий каркас, якісна металева сітка. Валерій Прозапас розповів зі свого власного досвіду, що у двох випадках із трьох — сітка врятувала техніку. А це вже неймовірно ефективно.

Але… Якщо помножити кількість сіток із замовлення на цілком “демократичну” вартість — сума виходить понад 5 мільйонів гривень. Мова про сотні комплектів різного розміру для різної техніки.

Нідерланди закликають до збільшення постачання систем ППО Patriot в Україну

Мені потрібно ТЕРМІНОВО зібрати 5 мільйонів гривень та захистити нашу артилерію!

І я прошу допомогти. Я прошу сильно та наполегливо – це надважливе та надстрокове завдання. І я прошу про репости або про будь-які інші методи допомоги, зараз (тут я характерно ворушу бровами) збереження працездатності артилерії особливо (тут я знову характерно ворушу бровами) для отримання найголовнішого для нас результату — перемоги.

Приват24
5169 3305 2068 6400

Моно
5375 4115 0177 8331

Paypal
wingman2006@mac.com

Будем всех бамбить!: 24 queries in 5,595 seconds.