==


6 БПЛА «Посейдон» — із кордону відразу у військо

1308

6 БПЛА «Посейдон» — із кордону відразу у військо

Ми поспішали, щоб привітати воїнів Сухопутних військ ЗСУ із їхнім святом. Дати їм у руки техніку, з якою військові зможуть й надалі примножувати свою бойову славу.

Дві станції управління та ці «пташки» наразі потрібні пілотам для підготовки до бойових вильотів. Вони прийшли на заміну нашим БПЛА, які зараз нищать ворога на нулі.

Тут і грілки, без яких неможливо пережити зиму. Бо перемагають люди, а не техніка. Разом із громадою Житомира нам вдалося зібрати цей вантаж на понад 800 000 євро.

На Волгоградщині рашисти знов курили де ще не попало

Скажу чесно: мені дуже приємно зараз бути з нашими воїнами. Хоча та робота, яку мав виконувати в США, — не менш важлива. На жаль, ті депутати, які були на цих міжнародних зустрічах, повернулися ні з чим.

Але ми тримаємо кулаки за позитивне голосування в Конгресі. Бо це і є забезпечення боєприпасами, засобами РЕБ, БПЛА, бронетехнікою. А головне — F16, які повернуть нам панування в повітрі. Це — завдання влади.

Такої української техніки ви раніше не бачили

Ми зі свого боку робимо максимум можливого, щоб захистити інтереси держави. Наша команда вийшла на історичний рубіж — цього тижня обсяг допомоги, який передали із 24 лютого 2022, досяг 4 000 000 000 грн.

Тож працюємо далі. Бо… ніхто крім нас!

Петро Порошенко: 25 queries in 1,013 seconds.