==


Бернар-Анрі Леві: Путін – продукт нашої наївності по відношенню до РФ

1219

Французький філософ та публіцист – про свій новий фільм, присвячений боротьбі українського народу проти російської агресії

Бернар-Анрі Леві: Путін – продукт нашої наївності по відношенню до РФ

В інтерв’ю Українській службі «Голосу Америки» французький філософ та публіцист Бернар-Анрі Леві розповів про свій новий фільм «Слава Україні».

Леві висловив переконання, що війну, розв’язану Москвою проти України, не слід прагнути зупинити за всяку ціну. Він також висловився за передачу Україні зброї із французьких арсеналів.

Дві легкопоранені бляді допомогли третій – відібрали у неї каску

«Ми проїхали від Ізюма до Очакова, Бахмута, Лимана – всіх цих зруйнованих та героїчних міст, – розповів Леві. – А фільм – розповідь про цю довгу подорож».

«Українці борються за цінності, які ми в Європі вважаємо само собою зрозумілими – цінності ліберального, транспарентного суспільства та верховенства закону, – констатував всесвітньо відомий французький інтелектуал. – У цих бідних селах у районі Бахмута чи в інших місцях, у підвалах, де ці люди залишалися в очікуванні евакуації, іноді протягом місяців. Я бачив і знімав людей, які ще мають сили… говорити, що вони борються за Європу, що вони – частина цивілізації, і що вони переносять такі страждання, бо знають, що це недаремно».

Як совдепія знищувала історію України

За словами Леві, ніхто в Україні не каже, що війну треба припинити за всяку ціну, що потрібно знайти компроміс – наприклад, у Криму.

«До тих пір, поки в Криму буде хоч одна російська артилерійська зброя, хоч один російський літак, хоч одне (російське) судно в одному з кримських портів, – існуватиме екзистенційна загроза для України, а значить, і для Європи», – вважає публіцист.

На думку Леві, якщо лінія фронту знаходиться в Україні, то Європа має «надіслати свою зброю з другої лінії, тобто. із наших арсеналів, на передову».

Трішки історії. Нацизм в Німеччину прийшов з Росії

Він переконаний: феномен Володимира Путіна – «продукт нашої поблажливості, доброти, наївності стосовно Росії».

«Ми мали зупинити його в Чечні, в Грузії, прийняти Грузію та Україну в НАТО», – вважає Бернар-Анрі Леві.

Російська служба «Голосу Америки»: 20 queries in 0,734 seconds.