==


Ця пам’ятка могла зберегти життя багатьом, якби вчасно мізки включили

1159

Ця пам'ятка могла зберегти життя багатьом, якби вчасно мізки включили

Ця стаття була опублікована у січні 2015 року, як попередження про майбутнє, і була заблокована і видалена по скаргам російських фашистів. Тому дублюю її тут на сайті…

Все, що вам розповідали в дитинстві про фашистів, – можете забути. Порівняно з росіянами фашисти – це малі дітки. За кількістю військових злочинів російська армія вже давно обійшла всі армії світу разом узяті.

Російська армія найстрашніша армія у світі. І це не пропаганда та не перебільшення. Якщо ви не вірите мені, подивіться на карту світу. Ви дійсно думаєте, що понад 100 народів ДОБРОВІЛЬНО увійшли до складу Росії?

Якщо ви вірите – це дуже погано. Тому що правда полягає в тому, що лише дика та нещадна орда може завоювати таку територію. Росія підкорила таку територію вчиняючи найстрашніші військові злочини та геноцид проти народів.

«Можем повторіть» – про звірства російських солдат під час Другої світової війни

Під час кавказької війни вони вирізали мільйон черкесів. Вирізали цілий народ. Такого не зміг зробити навіть Гітлер, якого вони оголосили страшним чудовиськом лише для того, що приховати свої, ще страшніші військові злочини. Коли черкеси вже капітулювали, їм запропонували переправлення на ПМП до Туреччини. Черкеси повірили росіянам і погодилися. До Туреччини ніхто не дістався. Їх вивозили у відкрите море і там топили.

Найдивовижніше те, що черкесів вирізали для того, щоб допомогти грузинам. Тепер вирізають грузинів, щоб допомогти осетинам. Росіяни завжди когось убивають.
У чому сила Російської армії? У тому, що вона не шкодує ні себе, ні ворога. Цінність життя росіян – нікчемна. Саме тому із ними ніхто не хоче воювати. Навіть китайці. З росіянами воюють лише божевільні на кшталт Гітлера чи сміливці чеченці.

Не вірте брехні, що росіяни ніколи не воювали з українцями. Воювали і багато разів. Усі пам’ятають про різанину, яку влаштував Петро Перший. Але ми не підемо так далеко у минуле. Остання війна була 1918 року, коли на Україну зайшло понад мільйон червоноармійців, які влаштували тут страшну різанину та встановили радянську владу ціною величезної крові. Потім ця радянська влада влаштувала ще страшніший Голодомор.
Тепер сюди йде така сама орда, будуватиме ще одне світле майбутнє, під назвою «російський світ». Заради цього світлого майбутнього вони готові вбивати стільки українців, скільки знадобиться.

Вже зараз вони ріжуть та вбивають українців лише за те, що вони носять прапор чи розмовляють українською. У Харкові за український прапор зарізали двох людей, у Донецьку трьох. І це було ще на початку війни – (2014 рік). Коли розпочнеться серйозна війна, рахунок піде на десятки тисяч убитих. Просто за українське слово забиватимуть до смерті. Це нелюди.
Ви дарма думаєте, що якщо ви наполовину або цілком російська і розмовляєте російською, вас це врятує. У Грозному теж було багато росіян, але це не врятувало їх від килимових бомбардувань та гранат, які російські Івани кидали у підвали, в яких ховалися чеченські та російські жінки з дітьми.

Ця пам'ятка могла зберегти життя багатьом, якби вчасно мізки включили

Росіяни зовсім не вміють воювати, тому що навчанню військовому мистецтву вони воліють пияцтво. Тому воюють зі страшними жертвами як серед своїх, так і серед мирного населення. Жукова, який посилав їх із черешками від лопат замість рушниць та цеглою замість гранат на німецькі кулемети вони досі вважають великим полководцем та геніальним стратегом.

Трупи вбитих мирних жителів та солдатів супротивника російські офіцери продають рідним. Безкоштовно отримати труп для похорону не вдасться. У російських офіцерів продаж трупів – це бізнес. Так було у Чечні та Грузії.

Якщо ви думаєте, що протести матерів убитих солдатів зможуть зупинити бійню – ви помиляєтесь. Не зможуть. Життя солдата для російського керівництва нічого не означає. Не вірите? Згадайте Норд-Ост та Беслан. Вони не шкодують навіть дітей. А солдат, який повернувся з війни, в Росії вважається чимось на зразок дива. Ті, хто служив у радянській армії, пам’ятають, що офіцери не соромлячись говорили солдатам скільки хвилин вони проживуть після початку війни.

Якщо у вас є діти жіночої статі віком від 13 років, краще їх вивезти із зони окупації. Російські солдати – це ґвалтівники. Гвалтують жінок і дітей вони зазвичай п’яні та натовпом, потім вбивають або залякують. Правди ви не досягнете. Докладніше можете почитати про подвиги «героя Росії» полковника Буданова. Чеченці вбили його саме за зґвалтування та вбивства чеченських дівчаток. Російські політики оголосили його героєм. Куди завгодно, але дівчаток вивозіть та ховайте.
Таких Буданових у Чечні були сотні. Він просто став символом насильства та вбивства чеченських дівчаток.

У дитинстві нам багато розповідали про фашистів, які спалювали цілі села за співпрацю з партизанами. Російська армія робить те саме. Якщо у вашому населеному пункті з’являться повстанці, зачистка під час якої вбиватимуть всіх без розбору, навіть вагітних жінок і немовлят.
Якщо цікавить як російська армія робить зачистки подивіться фільми на You Tube за запитом Самашки. Від побаченого волосся стає дибки, але на нещастя це правда. Геноцид чеченців був божевільним. Їх вирізали цілими селищами.

Окупована кадирівцями Чечня. 21 століття. Відео +21

Саме після однієї з таких зачисток Шаміль Басаєв і здійснив свій знаменитий рейд у Будьоннівську. Він просто показав росіянам, що творить їхня армія в Чечні.
Радянських правозахисників, які пишуть правду про військові злочини російської армії – вбивають. Останні гучні вбивства Ганна Політковська та Наталія Естемірова. Це дуже відомі люди не лише в Росії, а й за кордоном. Їх убили з демонстративною жорстокістю, щоби не було сумніву за що. А Путін дав двозначний коментар з приводу обох вбивств, щоб усім було зрозуміло, що він зовсім не проти розправи над цими жінками.

Ще одна небезпека, яка чекає на людей, які потрапили під російську окупацію – ескадрони смерті. Ці ескадрони роблять російських окупантів страшнішими, ніж гітлерівців. Німці нічого подібного ніколи не мали, росіяни практикують це на всіх окупованих територіях. Коли вони залишали чеченські селища в посадках, знаходили цілі братські могили.

Ескадрони загибелі на окупованих територіях виникають відразу після входу російських військ. Спочатку пропадають люди нелояльні до окупантів, тому потенційно нелояльні, а потім пропадають ті, на кого прийшов донос або хтось косо подивився на окупанта, простіше кажучи все поспіль.
Для того, щоб уникнути пекла під назвою «російський світ», потрібно воювати і допомагати воювати українській армії та українському опору. Життя під російською окупацією – це ходьба мінним полем.
Будь-якого дня з людиною може статися нещастя. Вас може застрелити п’яний російський солдат або офіцер (а тверезими вони ніколи не бувають), на вас може написати донос якась погана людина, ви можете потрапити під зачистку, стати родичем повстанця або просто не вчинити належної поваги окупанту.
Одна з цілей нескінченного святкування перемоги Росії над фашизмом – приховати свої воєнні злочини. Жорстока правда полягає в тому, що Радянська (читай російська) армія під час Другої світової війни скоїла набагато більше військових злочинів, ніж гітлерівці.

Мільчаков - відомий російський нацист, живодер і садист

Німецька армія ніколи не брала участі в каральних операціях. Також німецька армія не брала участі у геноциді євреїв. Це робили особливі підрозділи нацистів. А російська армія 1945 року вбила 2 мільйони німецьких жінок. І це лише протягом 3 місяців окупації. Німці таких звірств на окупованих територіях ніколи не робили.

Фашизм, безумовно, страшне зло і однозначно злочинний. Але фашисти не ґвалтували і не вбивали російських жінок та дітей. Міф про жорстоку німецьку армію старанно підтримується ідеологами русизму для того, щоб приховати злочини російської воєнщини.
Багато наївних людей чекають на прихід Росії та російських військ. Якщо це станеться, на всіх на них чекає велике розчарування. Вони думають, що росіяни зроблять їм гарне життя, пенсії та зарплати.

Герой росії Рамзан Кадиров ріже голови російським солдатам (відео+21)

Насправді Росія веде себе як бик-заплідник. Побачив територію, яку можна захопити, залазить туди, ставить там російський прапор і забуває про неї.
Росіяни вміють лише окупувати. Щось створювати чи будувати якесь світле майбутнє вони не вміють, їм це просто не цікаво. Створення не властиве російському характеру. Від творення вони починають нудьгувати і нудьгувати. Російським потрібен кураж. А справжній кураж їм дає лише горілка та війна.

Тому якщо ви любите Росію, матрьошок та балалайки, моя вам хороша порада – любіть це все на відстані. Всі знамениті росіяни воліли любити Росію з неросійського Петербурга та ще більше неросійського Парижа. Так набагато безпечніше.

Мир вашему дому

автор – Олексій Заводюк, переклад українською – ukrsvit.eu

Ця пам'ятка багатьом буквально збереже життя: 30 queries in 0,701 seconds.