==


Фюрер фашистської росії пересів на бронепоїзд тому що боїться літати

404

Фюрер фашистської росії пересів на бронепоїзд тому що боїться літати

Фюрер фашистської росії Путін все частіше користується для далеких переїздів до своєї резиденцій бронепоїздом, на який він пересів ще навесні 2021 року — розслідування «Центру «Досьє»

«Восени 2021 року, коли російська армія почала активно готуватися до вторгнення в Україну, фюрер фашистської росії Путін пересів на бронепоїзд. Після початку війни він їздить на ньому дедалі частіше — особливо у свою улюблену резиденцію на Валдаї».

План із семи пунктів, щоб змусити Путіна піти — Порошенко

Повідомляється, що Путін міг почати віддавати перевагу бронепоїзду з міркувань безпеки. На відміну від літаків, поїзд складніше відстежити, бо сервісів для трекінгу пасажирських потягів у режимі реального часу немає.

Також дві резиденції фюрера фашистської росії, куди він навідується, розташовані на узбережжі Чорного моря, де польоти обмежені через війну.

Російські фашисти будуть нищити ″Абрамси″ лопатами

У сюжеті розповідається, що в бронепоїзді є вагон зі спальнею і робочим кабінетом, вагон для супроводжуючого персоналу і вагон для спецзв’язку.

Зовні бронепоїзд схожий на звичайний потяг, тільки замість чотирьох осей у нього шість, замість одного локомотива — кілька, а на даху розміщено спецобладнання.: 17 queries in 2,043 seconds.