==


Хакери зламали дані викрадачки і вбивці українських дітей

628

Подивитися, так ніби особа жіночої статі, а внутрішньо – погань, дітовбивця і викрадачка дітей, котрій накази віддає верховний педофіл фашистської росії…

Хакери зламали дані викрадачки і вбивці українських дітей

Хактивісти “Кібер Спротив” відзвітували про глобальний злам даних “уповноваженої при президенті рф з прав дитини” Марії Львової-Бєлової, яка згідно досліджень Conflict Observatory займає провідну роль в організації вивезення і промивання мізків дітей з України.

На підтвердження зламу, хактивісти виклали скани паспортів самої Марії Львової-Бєлової, її чоловіка та її найближчого оточення. Крім цих сканів у розпорядженні хактивістів з’явились масиви особистих листувань, бізнес-інтересів та інших важелів впливу на цю особу.

Хакери зламали дані викрадачки і вбивці українських дітей

До слова, нещодавно Марія Львова-Бєлова звітувала особисто президенту рф путіну, якого екс-співробітник фсб Олександр Литвиненко перед своєю смертю звинувачував у педофілії. Викрадення і вивезення дітей з окупованих територій України поставлене на потік за прямою вказівкою путіна під особистим контролем Марії Львової-Бєлової.: 20 queries in 2,377 seconds.