==


Кількість зведень з різних ділянок фронту зростає

1126

Кількість зведень з різних ділянок фронту зростає

В інформаційному полі починається спека — кількість зведень з різних ділянок фронту зростає, чутки та плітки, невгамовне читання телеграм-каналів та інформаційних смітників. У деяких починається свербіж та непереборне бажання опублікувати свічку.gif та поширити ідіотські домисли.

А тому – прохання.

По-перше, середньостатистичний користувач соцмереж, навіть сто сімдесяти трьох п’ядей у лобі буде безсилий проти професійної роботи ІПСО. Російські ІПСО зараз на максимумі працюють зі своїми “атака захлинулась”, “100500 Leopard підбито” тощо.

ЗСУ просунулися на Запорізькому напрямку — ISW

Запам’ятайте — ви НІКОЛИ не зможете розібратися де “правда”, де “прикрашена правда”, де “частковий фейк”, а де “чистий фейк”!

Найчастіше підбитий Leopard у результаті виявиться комбайном, розумієте? Ну ось перестаньте читати все підряд та намагатися зрозуміти, тішачи себе ілюзією того, що звичайно ж саме ви та саме зараз зможете знайти крихітки правди.

Україна здатна самостійно виробляти зброю великої дальності

По-друге, шашечки чи їхати? Залужний наш герой і Головнокомандувач армії чи всепропало-нічогоневийшло? Ви з ранку до вечора тягаєте соцмережами його фотографії, пишете дифірамби, але потім починаєте сумніватися в результатах роботи ЗСУ? Серйозно?

По-третє, допомагайте у міру сил та можливостей будь-яким волонтерам, з ким ви працювали весь цей час. Будь-яким, незалежно від прізвищ та/або якихось вторинних політичних ознак. Наразі армії потрібна пікова допомога, максимальна підтримка та турбота.

Вірте у ЗСУ!

Будем всех бамбить!


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

Western Union, MoneyGram, RIA — Ukraine, Kharkiv, Zakusilov Viktor — і фото чека у Viber, WhatsApp — +38 096 212 02 68: 17 queries in 2,017 seconds.