==


Король Артур і лицарі Круглого столу – українці?

657

Король Артур і лицарі Круглого столу – українці?

Король Артур і лицарі Круглого столу – українці? Комусь це здасться маячнею й згадається прикол про те, як українці викопали Чорне море. Про море якось наступного разу, а зараз про українське коріння славетних лицарів Круглого столу.

Коли у 2004 році відомий голлівудський режисер Антуан Фукуа випустив чергову версію фільму під назвою «Король Артур», вдарив потужний скандал. Ще б пак – у фільмі король Артур та його побратими лицарі Круглого столу перебувають на службі у Риму, становлячи щось на кшталт спецназу, який охороняє кордони Римської Імперії в Британії від набігів саксів.
Але не це шокувало гордовитих британців. Шокувало походження лицарів, які за сюжетом фільму є «варварами» – сарматами із степів Північного Причорномор’я. Обладунки, зовнішність, зброя у фільмі – звідси, з українського Степу…

Сотнями років британці пишалися своїми лицарями і раптом таку свиню підклав Фукуа. Люті та розпачу мешканців туманного Альбіону не було меж. Якими тільки словами не крили вони підступного режисера. Може, звинуватили б його й у тому, що він є таємним українцем та ночами заїдає перцівку салом із часником, якби той не був афроамериканцем.
А між тим британці обурюються даремно. Справа в тому, що Ланселот і компанія дійсно не були британцями.
У 175 році 2,5 тисячі язигів, котрі славилися як непереможна важка кіннота, поступили на службу Риму й були спрямовані до Британії.
З їх числа й походять Артур та його лицарі. До такого висновку прийшли британські дослідники Скотт Літтлтон та Лінда Мелко, а також відомий історик та антрополог з Кембріджу Ховард Рід.

Більше того – знаменитий меч Екскалібур, який, за найдавнішими переказами належав Ланселоту, а потім перейшов до короля Артура – сарматський. У сармато-аланському епосі задовго до захоплення Британських островів норманами існувала історія про меч в камені.

Є обґрунтована теорія, згідно якої назва меча походить від латинського слова «chalybs» (сталь), яке у свою чергу бере початок від кalybes – сарматських ковалів.
Це перегукується зі свідченнями грецьких та римських авторів про сарматів, які молилися увіткнутому в землю мечу. І взагалі не можна не знати про культ меча у народів українського Степу. Тут не про язичництво йдеться, як вважали і вважають історики – тут усе набагато складніше й цікавіше…

Як це стосується України? Справа в тому, що свого часу ганебною Норманською теорією від нас приховали справжнє походження племені русів взагалі та роду Рюрика зокрема. Насправді це знамениті роксалани, які разом з язигами, аорсами та сіраками складали сармато-аланський суперетнос.
Тож король Артур і сер Ланселот цілком можуть бути близькими родичами князів з роду Рюрика, які через 500 років почнуть будувати на Русі потужну імперію, що за військовою могутністю та багатством сперечалася із самою Візантією…

Чому Норманська теорія є брехливою; звідки насправді походять руси і нащадки славетного Рюрика; якого вони народу-племені і віри; чому Святослав воював з хозарами, болгарами, візантійцями, ясами, касогами; чому хрещення Руси Володимиром Великим – міф; звідки походить Тризуб та що символізують кольори українського прапора?
І головне: в чому полягає найбільша таємниця Руси-України, яка відгукується й понині, в тому числі й цією кривавою війною?

Про це та багато іншого у книгах, автором яких маю честь бути. Книги, розраховані на широке коло читачів, розглядають давнє минуле наших пращурів під зовсім несподіваним кутом зору. При тому кожна з них самодостатня.
“СВЯТОСЛАВ, КАГАН РУСІВ. УБИТИЙ ТА ОББРЕХАНИЙ”
та
“ВОЛОДИМИР. ХРЕЩЕННЯ БРЕХНЕЮ”
З цими та іншими книжками вашого покірного можна ознайомитися та дізнатися умови придбання (автограф гарантовано) за цим посиланням. Реквізити та алгоритм отримання внизу сторінки http://pavlopraviy.blogspot.com/2019/03/blog-post_16.html
Електронні версії за символічною ціною від 1 гривні, що її встановлено на час відбиття рашистської навали за посиланням нижче. Частина коштів піде у військо та волонтерам. Ну, і письменнику на борщик😊
https://pavlopraviy.blogspot.com/2018/10/blog-post.html


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

Western Union, MoneyGram, RIA — Ukraine, Kharkiv, Zakusilov Viktor — і фото чека у Viber, WhatsApp — +38 096 212 02 68: 18 queries in 2,451 seconds.