==


Московія має дві історії – офіційну і таємну

972

Московія має дві історії – офіційну і таємнуЗгідно з офіційною, Москву збудував київський князь Юрій Долгорукий і люд московський походить від слов`ян. І монголо-татарське іго гнобило його 300 років, а потім на Куликовому полі..

Згідно з офіційною, царя московського Івана ІV прозивали не “Жахливим”, а – “Грозним”, і був він вельми прогресивним. Так само, як інший московський деспот Петро І прозивався не “Антихристом”, а – “Великим”.

А от інша, таємна і справжня історія Московії зовсім інша. Тому кремлівські старці завжди ховали її від світу і навіть від власного народу. На жаль, він чи не єдиний у світі, який абсолютно не знає власної історії і увесь час намагається напнути на себе історію інших націй і держав, зокрема і Руси. Мов крадене пальто.

Зараз відбувається двадцять друга російсько-українська війна

Цю книгу мусить мати кожен українець. І читати щовечора на сон прийдешній і перечитувати. Аби знати звідки усе почалося і що ми аж ніяк не “адіннарод”.

“ТАЄМНА ІСТОРІЯ МОСКОВІЇ У ПОРТРЕТАХ ЇЇ ВОЛОДАРІВ”

Цю та інші книги, автором яких маю честь бути, ви можете замовити (автограф гарантовано) за посиланням: http://pavlopraviy.blogspot.com/2019/03/blog-post_16.html

Електроні версії за символічну платню – тут: https://pavlopraviy.blogspot.com/2018/10/blog-post.html

Павло Правий: 20 queries in 2,693 seconds.