==


Наймолодші чемпіони виборюють найпрестижніші змагання з картингу для України

980

Українець Олександр Легенький стає чемпіоном в найпрестижнішій серії змагань з картингу WSK Super Master Series

Наймолодші чемпіони виборюють найпрестижніші змагання з картингу для України

28-30 квітня на трасі Cremona Circuit в Італії пройшов четвертий, завершальний раунд змагань світового рівня WSK Super Master Series 2023. За результатами кожного з раундів пілоти отримають бали, за підсумком яких визначається переможець, який отримає титул Чемпіона серії.

Українець Олександр Бондарев здобуває перший подіум на Чемпіонаті Європи

Завдяки стабільно високим виступам в попередніх етапах, на початку цього етапу український пілот обіймав третє місце в загальному заліку. Для перемоги потрібно було бездоганно провести останній етап та здобути максимальну кількість очок.

Наймолодші чемпіони виборюють найпрестижніші змагання з картингу для України

В кваліфікації у Олександра була можливість показати тільки одне швидке коло, завдяки якому він посів третю позицію в групі та шосту в загальному заліку. За результатами хітів йому вдалося завоювати поул-позицію на старті в пре-фіналі та додаткові очки до загального заліку.

Згідно стратегії команди в пре-фіналі пілот використав стару гуму. Це не дало можливості змагатися за перемогу, але в напруженій боротьбі Олександр фінішував третім, що також додало важливих очок в загальний залік та забезпечило можливість стартувати з поул-позиції в фіналі змагань.

Олександр Легенький займає 2-е місце в першому раунді WSK Super Master Series

Фінал був цікавий, насичений боротьбою та дуже напружений. Проявивши всі свої вміння, український пілот одержав впевнену перемогу над суперниками не лише в цьому етапі, але й в загальному заліку серії.

Це перший в історії українського автоспорту випадок, коли український пілот стає Чемпіоном найпрестижнішої в світі серії змагань з картингу WSK у категорії Mini U10 GR3.

Олександр дуже вдячний всім, хто його підтримує! Тільки вперед!: 21 queries in 2,971 seconds.