==


Офіцери армії США здивовані новиною про звільнення ефективного генерала ЗСУ

1381

Офіцери армії США здивовані новиною про звільнення ефективного генерала ЗСУ

Принаймні дві цікави речі

1.Офіцери армії США, які співпрацювали з генералом Віктором Хоренком, були здивовані новиною про його усунення та описали стосунки з ним як ефективні.

2.Описуючи критику на адресу Залужного з боку чиновників ОП та самого президента, стаття наводить цитату Зеленського: “ми не маємо права опускати руки. Бо яка альтернатива?”

І одразу після цього The New York Times пише:

“Хоча генерал Залужний явно не припускав, що Україна програє війну, і вказав, що фашистська росія також не зробила жодних суттєвих успіхів, у своєму есе він визнав, що обидві сторони зайшли в «патову ситуацію». Він також написав, що для виходу з глухого кута знадобляться технологічні досягнення для досягнення переваги в повітрі, наголошуючи на ролі безпілотників наступного покоління та засобів електронної боротьби”.

Пишемо закони під свої забаганки?

Іншими словами, вже американські медіа намагаються пояснити Зеленському – ви неправильно зрозуміли Залужного, він взагалі про інше писав.

Такого ви дійсно не почуєте на марафоні. Ось для чого потрібна свобода слова та вільні медіа. Для можливості об’єктивно описувати – що насправді відбувається.

Нова стаття The New York Times – текст взято у Omelyan News: 32 queries in 7,750 seconds.