==

Олександр Бондарев став абсолютним переможцем другого етапу Чемпіонату Європи у Чехії

1197

Наша молодь допризовного віку з честю бореться за престиж України на подіумах Європи. Український картингіст Олександр Бондарев став абсолютним переможцем другого етапу Чемпіонату Європи у Чехії!

18-21 травня на відомому чеському треку Steel Ring відбулася довгоочікувана подія, перегони європейського рівня – FIA Karting European Championship. Довжина треку становить 1232 м, він є особливо звивистим і горбистим у напівприродному та напівпромисловому середовищі чеського містечка Тржинець.

Олександр Бондарев вийшов на першу позицію в офіційному рейтингу кращих картингістів Світу

Україну представив юний картинг-пілот Олександр Бондарев. Олександр з 5 років розпочав свою професійну карʼєру в автоспорті. За його плечима нараховується безліч перемог, Чемпіон України вже здобув чудові результати на світовій арені: переможець СЕЕ Rotax Max Challenge, бронзовий призер Чемпіонату Італії, бронзовий призер FIA karting Academy Trophy, переможець WSK Super Master Series.

На змаганнях другого етапу Чемпіонату Європи, які відбулися цього вікенду, у категорії OK- Junior, де змагається українець, участь взяли 77 найкращих пілотів, представників 59 країн Світу. Олександр Бондарев провів потужну і фантастичну боротьбу упродовж усіх трьох днів. Відомий британський коментатор Джейк Сансон назвав українця “Bondy the Phoenix!”— птах Фенікс, що відродився з попелу.

Українець Олександр Бондарев здобуває перший подіум на Чемпіонаті Європи

Нагадаємо, що на початку минулого року на піку своєї карʼєри наш гонщик потрапив в тяжку аварію і пів року проходив лікування та реабілітацію, перенесши 10 операцій. Юний пілот у пʼятничній Кваліфікації здобув Р1 у своїй групі і Р3 у загальній. Беззаперечно перемагає у всіх пʼяти палких суботніх Хітах та здобуває перемогу у Супер Хіті. Фінал розпочався, затамувавши подих усіх хто був на трибунах та спостерігав за подією через онлайн-трансляцію.

Олександр стартувавши з pole position зі старту займає лідируючу позицію і до фінішу, не давши своїм суперникам ані шансу, завершив перегони переможцем. Наразі Олександр Бондарев стає лідером Чемпіонату Європи, має усі шанси здобути титул переможця цих перегонів та знаходиться на першій позиції в офіційному рейтингу кращих картингістів Світу у своїй категорії OK Junior!