==


Олександр Легенький переміг у першому фіналі Чемпіонату Італії з картингу

1435

Наша молодь неймовірна, воїни на фронті, волонтери як мурахи по всьому світу, кожен на своєму місці. Наші наймолодші спортсмени відстоюють престиж і честь України на міжнародних рівнях, молодці хлопці – справжні воїни світла і честі!

Олександр Легенький переміг у першому фіналі Чемпіонату Італії з картингу

19 травня розпочався один з найсильніших чемпіонатів з картингу – Italian ACI Karting Championship або Чемпіонат Італії.

Чемпіонат Італії складається з п’яти етапів, кожен з яких проходить на окремій трасі:

Round 1 – Cremona Circuit

Round 2 – La Conca

Round 3 – Val Vibrata

Round 4 – International Circuit Napoli SARNO

Round 5 – Franciacorta Karting Track

Цього разу в перегонах взяли участь 270 пілотів з різних країн світу. В наймолодшому класі для дітей до 10 років Mini Gr.3 U10 прийняло участь 39 пілотів.

Протягом всіх днів тренувань, кваліфікації та відбіркових хітів йшов дощ. Такі умови є дуже складними для юних пілотів, але Олександр продемонстрував найвищий рівень, зайнявши поул-позицію в кваліфікації та переміг у всіх відбіркових хітах.

За правилами Чемпіонату Італії змагання має 2 фінали:

Перший фінал є найважливішим та додає найбільшу кількість очок до загального заліку. Стартова позиція в цьому фіналі визначається за результатом відбіркових хітів.

Другий фінал є дуже цікавим, бо за правилами змагання стартова позиція визначається заміною позицій перших 8 пілотів за результатом першого фіналу. Тобто переможець у першому фіналі стартуватиме з 8-ї позиції, а першим стартує той, хто фінішував восьмим.

Олександр Легенький займає 2-е місце в першому раунді WSK Super Master Series

В останній день змагань погода нарешті покращилася, дощ був лише вранці на тренуваннях та трек почав висихати. Хоча трек ще був частково мокрим, було вирішено використовувати суху гуму (слік). Такі умови вважаються найскладнішими, тому що з кожним колом покриття треку змінюється і пілотам потрібно постійно адаптуватись, щоб зберігати високий темп.

Олександр Легенький переміг у першому фіналі Чемпіонату Італії з картингу

В першому фіналі гарний старт та бездоганне керування упродовж усіх 12 кіл у складних умовах забезпечило українському пілоту впевнену перемогу у Фіналі 1.

Другий фінал відбувався в середині дня. Погода вже була сонячна і трек повністю висох. Інвертована 8-а позиція – одна з найскладніших позицій для старту, бо вона зовнішня і досить далеко від лідерів, а попереду одразу 3 правих повороти. Олександр добре впорався зі стартом та впевнено піднімався вгору. За кілька кіл до фінішу наш пілот вже посідав третю позицію та наздогнав пілота попереду. Боротьба тривала до картатого прапора, але українець фінішував сьомим.

Олександр Легенький виграє престижне змагання 34th Andrea Margutti Trophy

Наступний етап проходитиме 8-10 червня на трасі La Conca на півдні Італії, де асфальт покритий фарбою і тому або дуже слизько, або навпаки, дуже багато зачепа (у повороті карт стає на два колеса). Це буде дуже цікавий етап.

Олександр дуже вдячний всім, хто його підтримує! Тільки вперед!: 40 queries in 23,342 seconds.