==


Про давню Спарту і сучасне суспільство

1114

Про давню Спарту і сучасне суспільство

Колись у давнину існувала така держава – Спарта. Там дуже піклувались про здоров’я майбутніх поколінь, але це піклування було дещо своєрідне – здорових дітей – хлопчиків, забирали від батьків і виховували окремо від батьків до повноліття, хлопчиків з вадами здоров’я або просто слабких – скидали зі скелі в прірву. З дівчатками майже так само, відбирали необхідну кількість кращих для продовження роду – решту знищували. Такий собі прообраз комуністичного суспільства про який досі мріють вихідці з совдепії…

Хтось думає, що після перемоги у нас під боком будуть інші росіяни?

Здавалось би, така держава з жорсткими тоталітарними законами мала б існувати до нашого часу і володіти світом. Нема кволих і немічних – старих і нездатних по віку працювати – до речі також знищували. Економіка працює ідеально, ніяких соціальних витрат, мають право на життя тільки тільки сильні, працездатні і здатні воювати. Легенду про 300 спартанців чули всі. Але в то втрутився Бог, і щезла могутня Спарта, тільки легенди про неї залишились.

Вата повинна палати яскраво

Я до чого то веду, згадую марнозвісну совдепію, в котрій намагались збудувати щось подібне і назвати то комунізмом – нема вже тієї совдепії, але залишилась тоталітарна російська федерація, і на жаль вихідці з тієї тоталітарної секти ще збереглись і в нас в Україні – перевиховати їх неможливо, але можливо зробити все щоб психічно хворі сектанти другого пришестя Леніна-Сталіна-Гітлера не мали можливості впливати на суспільство і виховувати майбутні покоління – це я не про росію, вона приречена і з цим вже зробити нічого не можливо. Шанс на нормальне життя ще має Україна і деякі країни постсовдепії – але для цього потрібно докласти неймовірно багато зусиль, крові і поту.

P.S. Ще у 90-ті, навіть 80-ті роки помітив – чим далі у Європі країна від совдепії, а тепер наразі від фашистської росії, тим вищий соціальний рівень життя, і тут справа не тільки у відстані чи можливості впливу – тут справа у нав’язаній тоталітарним режимом нацистській ментальності совкобидла…

Віктор Станіславович

 

Про давню Спарту і сучасне суспільство

Я не можу робити все, але я можу зробити більше, ніж нічого!!!
.
Завдяки владі королівства Нідерланди, зокрема муніціпалітету Альтена, волонтерська організація GAIN передає харківському військовому шпиталю допомогу на необхідні медичні препарати у сумі 3 000 євро – гарний довісок до F16 за передачу котрих Україні королівство найбільше боролось на європейських владних майданчиках. Моя особиста величезна подяка волонтерам Anneke та Mariam котрі допомогли мені продвинути ідею допомоги нашим пораненим героям.

Якщо хтось має бажання додати від себе на допомогу, номера карток нижче…

приват – 4149 6293 3167 8250

моно – 4441 1144 2246 2422

Давайте подякуємо волонтерам і владі Нідерландів за їхні добрі серця…: 40 queries in 0,790 seconds.