==


Серіал Штурм всі серії | НОВИНКА КІНО 2023

1932

Невідомі терористи захоплюють газорозподыльну станцію під Києвом і погрожують підірвати її. Волков і Калюжний розуміють, до яких наслідків це може призвести, тому вирішують діяти негайно. На спецоперацію вони відправляють нещодавно сформований підрозділ Штурм, командиром якого є Олександр Дорошенко з позивним Сенсей.

У 1 серії бойовика Штурм бійці швидко розбираються з терористами. Проте під час звільнення станції вони усвідомлюють, що це місце не таке просте, як може здатися на перший погляд. Чи зможуть вони розплутати клубок загадкових інтриг?

Калюжний звинувачує Максима у співпраці з терористами. Макса саджають під домашній арешт до з’ясування всіх обставин, а весь загін Штурм відстороняється від виконання службових обов’язків. Проте Сенсея так просто не зупинити. Він розпочинає таємне самостійне розслідування, аби викрити плани зловмисників і відстояти чесне ім’я члена своєї команди. Що з цього вийде? Дізнайтеся просто зараз!

У 2 серії бойовика Штурм молодший брат Максима опиниться у серйозній небезпеці. Будівельна компанія хоче підірвати шлюз, і для цього прикривається молоддю. Чи зможе Дорошенко і його команда зруйнувати плани злочинців?

Підрозділ Штурм береться за розслідування справи з наркотиками. Синтетичні заборонені речовини потрапляють в Україну в особливо великих кількостях. Проте шляхи транспортування досі невідомі. Під час виконання завдання зникає група СБУшників. Штурм відправляється на їх пошуки, проте замість колег знаходять тіла заробітчан. Сенсей припускає, що саме заробітчани можуть бути наркокур’єрами, адже вони часто їздять до сусідньої Польщі. Чи підтвердиться його гіпотеза? Дізнайтеся просто зараз!

У 3 серії бойовика Штурм операція Сенсея йде не за планом. Дорошенко постає перед дилемою: продовжити викриття чи, ризикуючи розкриттям, врятувати життя людини. Що він обере? І до яких наслідків це призведе?

Штурм 4 серія на YouTube! Підрозділ Штурм розшукуватиме потужну типографію, яка друкує дуже якісні підробки європейської валюти. Фальшиві купюри наскільки якісні, що їх неможливо відрізнити від справжніх. Після типографії купюри розходяться по країні та за її межами, і це дуже негативно впливає на економіку Євросоюзу. Щоб вийти на слід злочинців, підрозділу Штурм знадобляться вся їхня кваліфікація та вміння. Чи зможуть вони знайти підпільну типографію? Як вона пов’язана із Захарченком, який вже добре зарекомендував себе як запеклий ворог України: 20 queries in 0,471 seconds.