==


США передадуть Україні додаткові Abrams і Bradley

879

США передадуть Україні додаткові Abrams і Bradley

США забезпечать додаткові постачання озброєння Силам оборони України, зокрема у вигляді основних бойових танків Abrams та бойових машин піхоти Bradley.

Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький під час спільного брифінгу у Вашингтоні з віцепрезиденткою США Камалою Гарріс

“Американці робитимуть додаткові поставки озброєння в Україну, зокрема, ми говорили про БМП Bradley, танки Abrams. Це вже питання для американців”, – розповів Моравецький, відповідаючи на запитання про подальшу військову допомогу США для України.

Поблизу Авдіївки ЗСУ пустили росіян на шашлики

При цьому він висловив думку, що поляки зробили те, що від них залежало у питанні військової допомоги Україні. Моравецький висловив задоволення з приводу того, що Україна зараз купує у Польщі зброю, зокрема на кошти міжнародних інституцій, таких як ЄС.

“Ці кошти потрапляють до Києва, а Київ замовляє в Польщі Rosomak (БТР), Rak (самохідні міномети), Krab (САУ), Piorun (ПЗРК) та багато інших видів зброї”, – зауважив Моравецький, назвавши це дуже доброю інформацією для польської промисловості.

Волонтер з інвалідністю потребує допомоги

“Звичайно, ми намовляли американців, аби вони якомога ширше допомагали (Києву – ред.), оскільки від цього залежить, як швидко може бути завершена війна перемогою України”, – додав польський прем’єр.: 19 queries in 2,340 seconds.