==


Україна здатна самостійно виробляти зброю великої дальності

909

Генерал Петреус заявив що заборона на відстріл росіян на території фашистської росії не стосується використання зброї виробленої на території України, і така ракетна зброя є в нас, а як немає – купимо у воєнторзі, або в шахтах накопаємо. Такий от бумеранг їм у рило

Україна здатна самостійно виробляти зброю великої дальності

Зважаючи на обмеження щодо використання західної зброї проти цілей на російській території, Україна натомість здатна виробляти зброю, яка вирішить проблему запуску Росією балістичних ракет зі своєї території, тероризуючи українські міста.

Про це в коментарі Укрінформу заявив екскерівник Центрального командування США у 2008-2010 роках і колишній директор ЦРУ (2011-2012) генерал Девід Петреус, який під час візиту до України виступав в «Амерікан Юніверсіті Київ».

Російські фашисти продовжують тероризувати Україну

Відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу, яких заходів варто вжити для протидії масованим балістичним обстрілам українських міст у розрізі зобов’язань щодо невикористання західної зброї проти цілей на території рф, генерал Петреус зазначив: «Ніколи не існувало обмежень на те, що виробляє сама Україна».: 32 queries in 0,713 seconds.