==

Українець Олександр Бондарев здобуває перший подіум на Чемпіонаті Європи

1190

Цими вихідними у Валенсії розпочалися одні з найголовніших змагань картингового сезону — перегони FIA karting European Championship (FIA Karting Championship). Загалом вони проходять у чотири етапи.

Олександр Легенький виграє престижне змагання 34th Andrea Margutti Trophy

Перший етап відбувся на треку Kartodromo Internacional Lucas Guerrero. У категорії OK Junior, де змагається Олександр, участь взяли 83 найкращі картингісти Світу. Загалом наш пілот провів колосальну роботу і отримав багато вражаючих коментарів. Олександр не мав найшвидшої машини серед усіх участників, але завдяки вибору правильної тактики, його досвіду та відсутності помилок у пілотажі йому вдалося досягти високого результату.

Нагадаємо, що в п’ятницю він здобув хорошу Кваліфікацію Р2 у своїй групі та Р6 у загальній. Стартова позиція для п’яти відбіркових Хітів була Р2. Олександр усі вихідні рішуче тримався у топі. Після заїзду у Хітах він зайняв 4-ту позицію у загальному рейтингу.

Сьогодні він захоплююче та віддано боровся у Супер Хіті та Фіналі Чемпіонату. У Супер Хіті він розпочав з Р2, з третього кола вийшов на лідируючу позицію, після боротьби з суперником займає Р2 і фінішує на цій же позиції.

Олександр Бондарєв здобуває перший подіум у сезоні 2023

Фінал Олександр провів впевнено! Стартував з Р3, і вже на першому колі вийшов на Р1, втримати лідируючу позицію вдалося до 6-го кола, згодом його наздоганяє суперник і Олександр опиняється на Р2, цю позицію він веде до фінішу, відриваючись від інших суперників. Фініш перетинає Р2!

Пишаємося нашим Чемпіоном! Вітаємо з першим подіумом на Чемпіонаті Європи. Попереду ще три гонки та ще більше роботи, аби здобути перемогу.

Висловлюємо подяку команді Kart Republic за роботу, Driver Management – WHSG та Raul Prados за допомогу. Батькам за підтримку та опору, нашим найкращим вболівальникам за теплі слова підтримки!

Також хочемо подякувати нашому постійному партнеру Favbet Foundation за підтримку!