==


Українець Олександр Бондарев здобуває перший подіум на Чемпіонаті Європи

1205

Українець Олександр Бондарев здобуває перший подіум на Чемпіонаті Європи

Цими вихідними у Валенсії розпочалися одні з найголовніших змагань картингового сезону — перегони FIA karting European Championship (FIA Karting Championship). Загалом вони проходять у чотири етапи.

Олександр Легенький виграє престижне змагання 34th Andrea Margutti Trophy

Перший етап відбувся на треку Kartodromo Internacional Lucas Guerrero. У категорії OK Junior, де змагається Олександр, участь взяли 83 найкращі картингісти Світу. Загалом наш пілот провів колосальну роботу і отримав багато вражаючих коментарів. Олександр не мав найшвидшої машини серед усіх участників, але завдяки вибору правильної тактики, його досвіду та відсутності помилок у пілотажі йому вдалося досягти високого результату.

Українець Олександр Бондарев здобуває перший подіум на Чемпіонаті Європи

Нагадаємо, що в п’ятницю він здобув хорошу Кваліфікацію Р2 у своїй групі та Р6 у загальній. Стартова позиція для п’яти відбіркових Хітів була Р2. Олександр усі вихідні рішуче тримався у топі. Після заїзду у Хітах він зайняв 4-ту позицію у загальному рейтингу.

Сьогодні він захоплююче та віддано боровся у Супер Хіті та Фіналі Чемпіонату. У Супер Хіті він розпочав з Р2, з третього кола вийшов на лідируючу позицію, після боротьби з суперником займає Р2 і фінішує на цій же позиції.

Олександр Бондарєв здобуває перший подіум у сезоні 2023

Фінал Олександр провів впевнено! Стартував з Р3, і вже на першому колі вийшов на Р1, втримати лідируючу позицію вдалося до 6-го кола, згодом його наздоганяє суперник і Олександр опиняється на Р2, цю позицію він веде до фінішу, відриваючись від інших суперників. Фініш перетинає Р2!

Українець Олександр Бондарев здобуває перший подіум на Чемпіонаті Європи

Пишаємося нашим Чемпіоном! Вітаємо з першим подіумом на Чемпіонаті Європи. Попереду ще три гонки та ще більше роботи, аби здобути перемогу.

Висловлюємо подяку команді Kart Republic за роботу, Driver Management – WHSG та Raul Prados за допомогу. Батькам за підтримку та опору, нашим найкращим вболівальникам за теплі слова підтримки!

Також хочемо подякувати нашому постійному партнеру Favbet Foundation за підтримку!

Далі більше
Тільки вперед!

https://www.facebook.com/PilotBondarev: 21 queries in 2,606 seconds.