==


Вʼячеслав Путятін на подіумі Чемпіонату Німеччини

1286

Підсумки другого раунду DKM: Генкські пригоди!

Український пілот Вʼячеслав Путятін виступив в другому етапі Чемпіонату Німеччини з картингу.

Вʼячеслав Путятін на подіумі Чемпіонату Німеччини

Вʼячеслав Путятін:
«Це були справжні «американські гонки» на вихідних на Round DKM 2 в Генку! Нажаль, вдача була не зовсім на моєму боці під час заїздів, оскільки я зіштовхнувся не з одним, а з двома невдалими інцидентами. Спочатку була аварія, яка застигла мене зненацька, після чого я отримав штраф-бампер, який ще більше загальмував мій прогрес. Тим не менше, я не дозволив цим гоночним інцидентам визначити мій гоночний дух.

Наймолодші чемпіони виборюють найпрестижніші змагання з картингу для України

В першій Фінальній гонці я фінішував на 17-й позиції всього з однією новою шиною. Це було гарним досягненням, враховуючи, що більшість з 20-ти кращих гонщиків мали перевагу у вигляді чотирьох нових шин. Гонка була непростою, але я зробив максимум!

Вʼячеслав Путятін на подіумі Чемпіонату Німеччини

Не дивлячись на попередні результати, Фінальна гонка була моїм шансом проявити себе. У мене було три нових шини, і я подолав шлях від Р17 до неймовірного фінішу на Р4!

Не дивлячись на початкові невдачі, я не можу не відчувати непереборне відчуття гордості та задоволення за свою роботу. Ця гонка була справжнім випробуванням на стійкість, і я став сильнішим та більш рішучим ніж будь-коли перед цим.

Олександр Бондарев вийшов на першу позицію в офіційному рейтингу кращих картингістів Світу

Я хочу висловити найглибшу вдячність моїй чудовій команді CPB Sport та вболівальникам, які підтримували мене протягом цього складного уік-енду. Ваша непохитна віра в мої здібності підтримувала мене, коли справи йшли погано.

Тепер прийшов час перегрупуватися, проаналізувати та підготуватися до наступної гонки. Я більш мотивований, ніж будь-коли, продовжувати шлях до своїх мрій.»: 20 queries in 2,819 seconds.