==


В чому винен Порошенко?

1667

В чому винен Порошенко?

Саме так, я хочу розглянути в чому винен Порошенко перед українським народом, і хоча я є членом ЄС, але я добре розумію в чому Порошенко винен перед Україною.

Перше і головне в чому він винен, це російська пропаганда, якій він дозволив знищити свій авторитет і висунутися в президенти Зеленському.

Тому саме він винен в тому що Зелене кодло розмінувало Чонгар і віддало Схід і Південь України на розграбування і вбивства дикій кривавій орді, і саме через його толерантність влада що прийшла йому на зміну, привела назад в Раду банду ригів, котрі почали нищити всі надбання президентства Петра Порошенка. Заморозку виробництва ВПК, скорочення ЗСУ в воєнний час і багато іншого…

В чому винне Зеленське кодло? Та ні в чому – вони не українці, і тупо відпрацьовували все на що надіявся кремлівський щур.

З іншого боку, якби Порошенко отримав мандат на другий термін, він би не заморозив ВПК, не скорочував ЗСУ, не дозволив би розмінувати Чонгар, і як результат скорше за все росія не зважилась би напасти на Україну. Щоб ми в такому разі мали через те? Гвалт пересічних шлунків що гроші витрачені Порошенком пішли на ЗСУ і озброєння, а пУтін не напав, і чому було ті кошти не вкласти безпосередньо в шлунки пересічних шлунків, і ми б мали заморожений конфлікт на Донбасі ще на багато років.

Бернар-Анрі Леві: Путін – продукт нашої наївності по відношенню до РФ

Наймудріший ЗЕ вирішив по іншому, скоротив армію, ослабив ВПК, впустив росіян захопити підень нашої з вами України, і ціною десятків життів в тому числі жінок та дітей «заманив» кремлівських почвар, аж до Києва. Не втік він чи йому не дали такої можливості залишимо поза скобками, факт тепер маємо такий, при владі купа зрадників, а нашим генералам доводиться воювати на два фронта – проти фашистської росії, і проти своїх гнид при владі… блін накидав гамузом свої думки але надіюсь що маючий клепку зрозуміє, а решта най ліпше не читає.

Віктор Станіславович: 24 queries in 0,812 seconds.